10 років безпечних перевезень

Правильний пакувальний матеріал – гарантія безпеки речей при переїзді

Запланували квартирний або офісний переїзд своїми силами? Перше завдання – купити коробки для переїзду і пакувальний матеріал. Добре, якщо ви зберегли оригінальні коробки від побутової техніки, однак у більшості людей немає можливості зберігати заводську упаковку до техніки, тому, щоб зберегти побутову або офісну техніку слід купити необхідну кількість коробок потрібного розміру. Також потрібні коробки й для різних дрібних речей. Часто не маючи досвіду в переїздах складно передбачити необхідну кількість пакувального матеріалу. Тому навіть здавалося б на перший погляд просте завдання може зайняти значно багато часу, яке доведеться витратити на пошуки коробок потрібного розміру. До того ж дуже часто можна зіткнутися з тим що коробок ви купите занадто мало або навпаки багато. У першому випадку доведеться додатково витратити час на покупку потрібної кількості коробок, в другому – витратити гроші в порожню. Тому таке питання як підбір необхідної кількості пакувального матеріалу краще довірити фахівцям. Це дозволить заощадити гроші та час.

Коробки для переїзду

Звертайтеся в нашу мувінгову кампанію, наш фахівець оперативно приїде до вас і підбере необхідну кількість пакувального матеріалу, який ви зможете замовити у нас за прийнятною ціною, адже ми працюємо безпосередньо від виробника, купуємо коробки для переїзду в великій кількості за оптовою ціною. Крім того, наші фахівці можуть допомогти упакувати всі речі для переїзду, розібрати і правильно упакувати меблі, а також занурити все в автомобіль. У нас все процеси настільки налагоджені, що ви точно залишитеся задоволені.

Коробки для переїзду – гарантія збереження речей.


коробки для речей при переїзду
Збереження речей при переїзді залежить в першу чергу від якісної та правильно підібраною упаковкою. Ми пропонуємо своїм клієнтам спеціальний пакувальний матеріал для меблів і різного розміру коробки гофрокартону. У нас можна купити як універсальні коробки середніх розмірів, так і великі гардеробні коробки, які підійдуть для одягу.

Здавалося б звичайна коробка, що може піти не так? Від щільності картону і правильно підібраного розміру залежить, збереження дорогих Вам речей. Картонна коробка повинна витримати випадкові удари різного рівня А пакувальний матеріал повинен бути міцним, щоб забезпечити надійне зберігання, і високий ступінь захисту від подряпин. Ми пропонуємо тільки ті коробки і пакувальні матеріали, які самі використовуємо щодня виконуючи переїзд під ключ.

Тільки надійні і міцні коробки для переїзду забезпечить перевезення Ваших речей на нове місце без пошкоджень. У нас Ви можете купити упаковку для переїзду в Києві за прийнятними цінами, гарантовано високої якості!
Обов’язково слід планувати переїзд заздалегідь, тоді Ви зведете до мінімуму ймовірність виникнення непередбачених проблем, що виникають під час переїзду. Варто зазначити, що які б досвідчені вантажники не були завжди є ймовірність ненавмисного механічного пошкодження речей при переїзді, якщо під рукою не буде хорошого пакувального матеріалу. Тому краще не ризикуйте і зв’яжіться з нами для докладної консультації у виборі упаковки для переїзду. Купити яку у нас ви можете з доставкою додому або в офіс на зазначений час за вигідною ціною.

Залиште заявку, ми передзвонимо найближчим часом