10 років безпечних перевезень

Швидко і акуратно перевеземо Ваші меблі

Чому обирають нас:

 • Упакуємо, дбайливо перевеземо і розставимо все на свої місця

 • Працюємо до 30% швидше конкурентів. Приїдемо за 50 хвилин

 • Більше 10 років досвіду. Індивідуальний підхід до кожного клієнта

Відгуки

Швидко та обережно перевеземо Ваші меблі по Києву та Україні

Перевезення меблів – популярна серед сучасних споживачів послуга. Безумовно, кожна людина хоча б один раз у своєму житті відчував необхідність перевести габаритні меблеві конструкції при переїзді на нову квартиру, зміні розташування офісу, сезонному переїзді (з дачі або на відпочинок) і т. Д. Саме з цієї причини проблема транспортування не втрачає своєї актуальності. Розглянемо докладніше нюанси формування ціни на послугу і її особливості.

Ключові особливості перевезення меблів

Щоб перевезти меблі по Києву, слід заздалегідь вибрати замовника, чиї послуги гарантують швидкість і якість транспортування, а також збереження меблевих конструкцій. Сумлінний виконавець пропонує комплексну пропозицію, що дозволяє вирішити такі проблеми, як:

 • збирання та розбирання гарнітурів;
 • упаковування конструкцій;
 • підйом і перенесення меблів;
 • безпосередньо, перевезення.

Нюанси перевезення різних типів меблів

Головна відмінність такої послуги, як перевезення меблів Київ, полягає в тому, що необхідно прорахувати всі дрібниці і деталі транспортування:

 • корпусні меблі попередньо розбирається на окремі деталі, що дозволяє зменшити її обсяг в кузові, все елементи ретельно упаковуються, запобігаючи ризик пошкодження і подряпин;
 • скляні полки та двері слід упакувати в стретч-плівку, що запобігає ризик розбиття;
 • кухонні гарнітури також розбираються на елементи, при необхідності вбудована побутова техніка та водопровідні комунікації від’єднуються, щоб уникнути ймовірності їх пошкоджень при транспортуванні;
 • антикварні меблі вимагає особливої ​​скрупульозності при упаковуванні і акуратності при перевезенні, дозволяючи забезпечити максимальну цілісність цінних конструкцій.

Дотримуючись усіх вимог по пакування і транспортуванні меблевих конструкцій, виконавець може гарантувати максимальну якість виконання послуги.

Наші ціни на перевезення меблів по Києву

Найменування послуги Ціна в грн.
Перевезення меблів (переїзд) от 150 грн. / час
Мінімальне замовлення 2 години + подача авто от 450 грн.
Збирання / розбирання меблів 100 грн. / час
Послуги вантажників 100 грн. / час
Спуск / підняття меблів 10 грн./стаж
Вантаж, що перевищує 80 кг +2 грн. / кг.
Перевезення за межі Києва от 7,5 грн. / км.

Формування вартості перевезення меблів

Важливо звернути увагу, що перевезення меблів, ціна якої залежить від безлічі факторів, охоплює досить широкий комплекс послуг. Перед замовленням перевезення меблів, слід обумовити з компанією, що виконує перевезення, умови виконання замовлення.
Перш ніж замовити транспортування меблів, слід визначитися з її обсягом, велику відстань, а також додаткові послуги, які можуть знадобитися при виконанні замовлення (пакування меблів, підйом на поверх, погрузка в фургон і т. Д.). Краще замовляти перевезення заздалегідь, оскільки термінове виконання послуг може вимагати додаткових витрат. Істотний вплив на остаточну ціну надає і час виконання, тому краще скористатися послугами більшої кількості вантажників, які набагато більш оперативно впораються з поставленим завданням. Вибір професійної компанії забезпечить максимальну якість виконання транспортування меблів, оскільки їх відповідальність гарантує цілісність і збереження вантажу, що перевозиться.

Перевезення меблів з Тетріс-Транс – гарантія збереження, стислі терміни та приємні ціни!

Залиште заявку, ми передзвонимо найближчим часом