10 років безпечних перевезень

Обережне перевезення речей без клопоту і стресу

Чому обирають нас

 • Упакуємо, дбайливо перевеземо і розставимо все на свої місця

 • Працюємо до 30% швидше конкурентів. Приїдемо за 50 хвилин

 • Більше 10 років досвіду. Індивідуальний підхід до кожного клієнта

Спеціальні пропозиції від Tetris-Trans

Відгуки

Ваші речі у надійних руках

Напевно, багатьом знайома така проблема, як перевезення речей при переїзді на нову квартиру. При зміні знімного місця проживання деякі люди намагаються не «обростати» великогабаритними меблями та побутовою технікою, щоб не ускладнювати собі життя. Але так чи інакше, кількість речей невблаганно зростає, і в такому випадку оптимальним виходом стане звернення до професіоналів – кампаніям здійснює послуги вантажоперевезення. Компанія Tetris-Trans пропонує широкий спектр різноманітних послуг, спрямованих на транспортування різноманітних вантажів не тільки по місту Київ, але і по всій Україні.

Підготовка до перевезення речей до перевезення

Безумовно, зберегти власні сили та час можна, довіривши підготовчий етап працівникам нашої компанії. Найпоширеніший спосіб економії на послугах професійних вантажників – самостійне упаковування речей. У цьому випадку варто пам’ятати деякі нюанси:

 1. Уберегти тендітні речі від пошкоджень можна, ретельно підготувавши їх до транспортування. Наприклад, вази, посуд, статуетки і т. Д. Рекомендується загортати в папір або в поліетилен і укладаються в великі картонні коробки, дно яких проклеєні скотчем. Додатково слід зафіксувати речі за допомогою картону або зім’ятих аркушів паперу. Щоб предмети не пошкодилися під час навантаження і перевезення, на коробці слід поставити маркування «Крихке».
 2. Не б’ються предмети (книги, одяг і ін.) Можна скласти в великі пакети або мішки, які набагато зручніше переносити і компактно складати.
 3. Предмети побутової техніки упаковуються в заводські коробки або пінопласт і переноситься в кузов з особливою обережністю.

Перевезення речей (Київ) в компанії Tetris-Trans здійснюється, виходячи з ключових принципів навантаження і перевезення.

Вибір машини і навантаження

Перевезти речі по місту можна на транспорті з різною місткістю. Машина вибирається залежно від обсягу і розмірів вантажу, що перевозиться. Якщо необхідно перевезти великогабаритну побутову техніку, що має свої особливості транспортування, наприклад холодильник або морозильна камера, слід вибрати автомобіль, в кузов якого, така техніка може поміститься в вертикальному положенні. Щоб уникнути пошкоджень слід додатково зафіксувати вантаж у фургоні за допомогою мотузок або спеціальних джгутів, тому кузов автомобіля для вантажоперевезення повинен бути обладнаний спеціальними кріпленнями для фіксації подібного вантажу. Для перевезення невеликої кількості речей (пакетів, коробок, дрібної побутової техніки) використовуються автомобілі з меншим показником вантажопідйомності, наприклад мікроавтобуси або мінібуси.

Щоб визначити найбільш відповідний тип транспорту слід тверезо оцінити кількість особистих речей і відповісти на всі питання менеджеру-координатору. Такий підхід дозволить максимально якісно виконати транспортування на різні відстані і при цьому не переплачувати.

Формування вартості на перевезення речей

Важливо звернути увагу, що вартість транспортування обумовлюється кількістю витрачених сил і часу. На послугу перевезення особистих речей ціна формується, виходячи з декількох факторів:

 • кількість перевезених речей;
 • місткість і вантажопідйомність машини;
 • замовлення додаткових послуг (пакування, розбирання / збірка предметів, послуги вантажників і т. д.);
 • Час доби для виконання замовлення;
 • дальність відстані;
 • загальний час витрачений на перевезення.

Наші ціни на перевезення речей по Києву

Найменування послуги Ціна в грн.
Перевезення меблів (переїзд) от 150 грн. / час
Мінімальне замовлення 2 години + подача авто от 450 грн.
Збирання / розбирання меблів 100 грн. / час
Послуги вантажників 100 грн. / час
Спуск / підняття меблів 10 грн./стаж
Вантаж, що перевищує 80 кг +2 грн. / кг.
Перевезення за межі Києва от 7,5 грн. / км.

Скористатися послугами компанії Tetris-Trans – значить довірити свій переїзд відповідальним вантажникам і водіям. Звернувшись до нас, ви отримуєте відмінні показники оперативності та кваліфікованості сервісу. Замовлений транспорт приїжджає в точно обумовлений час, тому вам не доведеться чекати наших робітників. Маршрут перевезення по місту розробляється заздалегідь, щоб уникнути пробок і забезпечити оперативність виконання замовлення. Ми пропонуємо нашим клієнтам гарантію від пошкодження і лояльну цінову політику. Довіряйте будь-який переїзд професіоналам, щоб бути впевненим в результаті.

Перевезення меблів з Тетріс Транс – гарантія збереження, стислі терміни і приємні ціни!

Залиште заявку, ми передзвонимо найближчим часом