10 років безпечних перевезень

Обережне перевезення техніки без клопоту і стресу

Чому обирають нас:

 • Упакуємо, дбайливо перевеземо і розставимо все на свої місця

 • Працюємо до 30% швидше конкурентів. Приїдемо за 50 хвилин

 • Більше 10 років досвіду. Індивідуальний підхід до кожного клієнта

Відгуки

Перевезення побутової техніки часто необхідна при переїзді. Компанія Tetris-Trans ось уже понад 10 років займається квартирними та офісними переїздами. Перевезення побутової техніки має свої особливості. Виконуючи цю справу не можна нехтувати навіть дрібницями. Дуже важливо правильно упакувати кожен прилад, обережно завантажити та правильно розмістити в автомобілі, перевезти та вивантажити. При цьому у різної техніки є свої особливости транспортування. Якщо правилами перевезення техніки, можна легко пошкодити прилади. Тому краще таку справу довірити професіоналам. Ми пропонуємо широкий асортимент транспортних засобів, серед яких можна підібрати найбільш відповідний варіант саме для вашого випадку.

Особливості перевезення побутової техніки

Варто звернути увагу, що перевезення холодильника (Київ) або будь-яких інших пристроїв вимагає особливої делікатності при виконанні. Вкрай важливо правильно упакувати вантаж, занурити його в фургон, надійно зафіксувати і дотримати швидкісний режим, щоб уникнути падінь і пошкоджень продукції. Найбільш професійно з цим завданням впораються професійні компанії з відповідальними працівниками. Серед найбільш поширених послуг, які використовують замовники, слід виділити такі, як:

 • перевезення побутової техніки при переїзді;
 • доставка з магазинів побутової техніки;
 • демонтаж і пакування обладнання для транспортування.

Варто відзначити, що техніка для дому – досить крихкий і порівняно цінний вантаж. Саме з цієї причини компанія Tetris-Trans з усією відповідальністю підходить до його транспортуванні. Наші співробітники забезпечать максимально якісні умови, щоб зберегти цілісність і функціональність різного побутового обладнання.

Що потрібно знати при перевезенні побутової техніки?

Головним правилом перевезення побутової техніки по місту вважається збереження її цілісності та функціональності. Залежно від різновиду приладу, існують рекомендації, що дозволяють запобігти пошкодженням:

 • щоб перевезти пральну машину по Києву або будь-яку іншу габаритну техніку (газову плиту, морозильну камеру, посудомийну машину), слід упакувати її в заводську захисну упаковку або, при відсутності такої, убезпечити вантаж за допомогою пінопласту;
 • перевозити обладнання невеликого розміру можна в коробках, додатково фіксуючи їх ущільнювачем;
 • плазмові телевізори, мікрохвильовки, комп’ютерні монітори та іншу продукцію з дисплеями або скляними елементами слід зберегти від пошкоджень за допомогою спеціальної стретч-плівки або пухирчастого поліетилену.

Також слід значну увагу приділяти акуратності процесу навантаження: для транспортування великі предмети слід фіксувати за допомогою спеціальних тросів і джгутів.

Формування цін на перевезення меблів

Вартість транспортування технічного обладнання побутового призначення визначається багатьма факторами. На послугу перевезення побутової техніки, ціна формується, виходячи з таких нюансів, як:

 • вид і обсяг вантажу, що перевозиться;
 • необхідність упаковування;
 • дальність відстані;
 • точність часу подачі машини;
 • час доби (нічний тариф відрізняється від денного);
 • кількість необхідних для виконання вантажників.

Наші ціни на перевезення техніки по Києву

Найменування послуги Ціна в грн.
Перевезення меблів (переїзд) от 150 грн. / час
Мінімальне замовлення 2 години + подача авто от 450 грн.
Збирання / розбирання меблів 100 грн. / час
Послуги вантажників 100 грн. / час
Спуск / підняття меблів 10 грн./стаж
Вантаж, що перевищує 80 кг +2 грн. / кг.
Перевезення за межі Києва от 7,5 грн. / км.

Замовляючи послугу транспортування побутової техніки в фірмі Tetris-Trans, споживач отримує максимальну якість виконуваних робіт, оперативність і скрупульозність. Наші співробітники забезпечать збереження і цілісність вантажу, орієнтуючись на ключові вимоги замовника та принципи виконання даного завдання. Ми надаємо кваліфікований сервіс і індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Перевезення меблів з Тетріс Транс – гарантія збереження, стислі терміни і приємні ціни!

Залиште заявку, ми передзвонимо найближчим часом