10 років безпечних перевезень

Ваші меблі затстраховано від пошкоджень!

Ваші меблі в надійних руках

  • Розберемо, спакуємо, дбайливо перевеземо, зберемо та розставимо все на свої місця

  • Працюємо до 30% швидше конкурентів. Приїдемо за 50 хвилин

  • Більше 10 років досвіду. Індивідуальний підхід до кожного клієнта

Відгуки

Будь-яка зміна місця проживання, як і переїзд на новий офіс, тягне за собою безліч проблем, з якими доводиться стикатися. В першу чергу ми зараз говоримо про розбирання меблів, їх транспортування і, звичайно ж, складання на новому місці. Незалежно від того, про який вид переїзду йдеться (офісний чи квартирний), займатися ним самостійно досить затратно в плані часу і сил. Якщо спробувати перевезти офіс силами співробітників, то можна отримати відразу два негативних наслідки:

Саме для цього і існує така послуга в нашій компанії, як складання-розбирання меблів. Завдяки тому, що в компанії працюють тільки кваліфіковані співробітники, меблі після переїзду не отримають ніяких пошкоджень і будуть служити скільки їм призначено, чого не можна сказати, про той випадок, коли роботи будуть виконуватися самостійно. Таке рішення можна вважати максимально економічним, оскільки купувати, наприклад, новий диван набагато дорожче, ніж скористатися послугами професійних муверів.

Завдяки нам ви можете позбавити себе від одного виду клопіт, яких і так вистачає під час переїзду. В руках професіонала все робиться не тільки якісно, ​​але і швидко, тому члени сім’ї зможуть швидше почати насолоджуватися затишком в новій квартирі, а співробітники офісу швидше приступлять до своїх обов’язків.

Компанія працює з усіма видами меблів, які умовно можна поділити на два види:

У яких випадках варто замовити послугу?

В першу чергу, не обійтися без допомоги професіоналів при організації переїзду. При таких заходах вкрай важливо, щоб було якомога більше вільного місця, тому меблі повинні бути розібрані, адже в такому випадку в кузові вантажного автомобіля поміститися набагато більше речей, що здешевить сам переїзд. Крім того, як показує практика, при вмілому і правильному розбиранні меблів їх можна помістити навіть у менш габаритний кузов автомобіля, що також є одним із способів суттєво заощадити при переїзді. Вкрай важливо і те, що меблі в розібраному вигляді не пошкоджуються при транспортуванні.

Якщо з переїздом все гранично ясно, тому що він в обов’язковому порядку має на увазі перевезення меблів і їх розбирання, то існує ще цілий ряд причин, за якими варто скористатися послугами нашої компанії:

Чому варто звернутися до нас?

В першу чергу ми цінуємо довіру клієнтів і нашу репутацію, тому розбираємо меблі таким чином, щоб вони не пошкодилися. Всі елементи меблів упаковуються в окремі коробки, тому нічого не втрачається, а саме складання займає мінімум часу. Крихка фурнітура упаковується в одну коробку, щоб запобігти її дряпання.

В арсеналі муверів є всі необхідні інструменти і пакувальні матеріали, тому ви можете не турбуватися про збереження меблів. Компанія несе повну відповідальність за меблі і дає гарантію на надані послуги.

Залиште заявку, ми передзвонимо найближчим часом