10 років безпечних перевезень

Забезпечимо переїзд без турбот і стресу

Що таке організація переїзду від компанії "Тетріс-Транс"?

 • Забезпечимо бездоганний переїзд з гарантією збереження майна. Наша мета - формування еталонної якості серед мувінгових компаній в Україні.

 • Працюємо до 30% швидше конкурентів. Всі робочі процеси у нас налагоджені до дрібниць, це дозволяє нам виконати переїзд швидше за конкурентів, при цьому ми особливу увагу приділяємо якості послуг, що надаються.

 • Більше 10 років досвіду. За якістю наших послуг стоїть багаторічний досвід в організації переїздів і фахівці найвищого рівня.

Спеціальні пропозиції від Tetris-Trans

Відгуки

Переїзд будинку легко і просто!

В житті кожної людини відбуваються зміни, а багатьом доводиться міняти та не одну квартиру або будинок. Організація переїзду будинку – досить складний і кропіткий процес, який вимагає особливої ​​ретельності транспортування. Переїзд будинку в Києві досить відповідальне заняття. Можна зробити все самостійно, а можна заощадити власний час і зусилля, довіривши цю роботу вантажному таксі Tetris-Trans. Ми пропонуємо повністю організувати переїзд будинку під ключ – перевеземо всі Ваші речі зі старого житла в нове і розставимо всі на потрібні місця.

Важливі правила переїзду будинку

Щоб гарантувати легкий і оперативний переїзд будинку, слід дотримуватися ключових рекомендацій:

 1. Перед транспортуванням необхідно демонтувати великогабаритну техніку і меблі. Корпусні меблі краще перевозити в розібраному вигляді, адже так вона займає набагато менше місця в кузові.
 2. Краще витратити час на ретельне упаковування – від цього залежить цілісність вантажу, що перевозиться. Варто звернути скло, кераміку, дзеркала і техніку в бульбашкову плівку, пінопласт, тканина та інші матеріали, які пом’якшують удари. Не б’ються предмети можна упакувати в папір і поліетилен.
 3. Маркування коробок і згортків прискорить розвантаження речей на новому місці.
 4. Компактно розміщуйте речі в кузові. Дзеркала і скло ставте на ребро, важкі предмети розміщуйте горизонтально, а зверху на них ставте коробки з книгами та іншими легкими предметами.
 5. Побутову техніку перевозите в робочому положенні. Холодильники, пральні і посудомийні машини не рекомендується перевертати.

Дотримуючись цих правил, переїзд будинку Київ не викличе зайвих труднощів. Професійна допомога дозволяє розібратися навіть з найскладнішими завданнями.

Переїзд будинку по Києву та області

Вищезазначені правила ретельно дотримуються компанією Tetris-Trans, що дозволяє провести переїзд будинку під ключ на найвищому рівні. Наші вантажники можуть підготувати до перевезення абсолютно будь-яку техніку і меблі. Всі ці роботи виконуються акуратно і швидко. Наша фірма гарантує безпеку перевезених речей. Якщо ви не встигли знайти пакувальні матеріали, ми вам їх обов’язково надамо.

Якщо на вас чекає вантажоперевезення і переїзд будинку з вантажниками, але ви не знаєте, з чого почати і як його організувати, зателефонуйте нам. Виходячи з того, який обсяг вантажу потрібно перевезти та куди його потрібно доставити, менеджером підбирається автомобіль і команда вантажників, яка буде виконувати ваше замовлення.

Ми намагаємося надати автомобіль, у фургоні якого розмістяться легко все речі та майже не залишиться вільного місця. Ми гарантуємо надійну фіксацію і максимальну цілісність транспортуються речей. Не варто економити на послугах вантажників при квартирному переїзді, особливо якщо речей багато і в будинку немає вантажного ліфта. Таке рішення дозволить істотно прискорити процес і забезпечити якісне виконання замовлення.

Часті питання про переїзд

Як формується повна вартість переїзду?

Вартість робіт по організації переїзду розраховується комплексно і має безліч дрібних деталей, які необхідно врахувати для виконання робіт безпечно, якісно і швидко.

То чи варто враховувати 5 основних чинників для розрахунку витрат на переїзд:

 • Вартість демонтажу і розбирання меблів, техніки і т.д. (якщо необхідно);
 • Вартість пакування і розпаковування меблів, речей і т.п. (якщо необхідно);
 • Вартість послуг вантажників і кількість працівників, такелажні роботи (спуску / підняття), перенесення, навантаження і розвантаження;
 • Вартість перевезення вантажу з точки А в точку Б (особливо поза містом);
 • Вартість робіт в надурочний час (наприклад, вночі), терміновість переїзду.

Розцінки на всі послуги ви можете подивитися в розділі цін , рекомендуємо звернутися до нашого фахівця для безпомилкового розрахунку.

Що може вплинути на додаткові витрати при переїзді?

Переїзд включає безліч процесів, які можна нехтувати без досвіду:

 • Великі прольоти в кількасот метрів, непрацюючий ліфт в багатоповерховій будівлі - можуть збільшити обсяг роботи в кілька разів;
 • Часта помилка - неправильний розрахунок кількості меблів, речей і матеріалу для упаковки ;
 • Нічні переїзди, переїзди на далекі дистанції, негабаритний вантаж і інші нестандартні задачі також вимагають окремого підходу і роботи.

Найкраще звернутися до фахівця для розрахунку - ми завжди будемо раді вам допомогти.

Що важливо врахувати перед переїздом?

Щоб гарантувати безтурботний та оперативний переїзд, слід дотримуватися ключових рекомендацій:

 • Перед транспортуванням необхідно демонтувати техніку і меблі. Корпусні меблі краще перевозити в розібраному вигляді, адже так вона займає набагато менше місця в кузові;
 • Важливо витратити час на скрупульозну упаковку - від цього залежить цілісність вантажу, що перевозиться. Варто звернути скло, кераміку, дзеркала і техніку в бульбашкову плівку, пінопласт, тканина та інші матеріали, які пом'якшують удари. Не б'ються предмети можна упакувати в папір і поліетилен;
 • Маркування коробок і згортків прискорить розвантаження речей на новому місці;
 • Компактно розміщуйте речі в кузові. Дзеркала і скла ставте на ребро, важкі предмети розміщуйте горизонтально, а зверху на них ставте коробки з книгами та іншими легкими предметами;
 • Техніку перевозите в робочому положенні - не рекомендується перевертати.

Наша професійна допомога дозволяє розібратися навіть з найскладнішими завданнями швидко і з гарантією безпеки перевезених речей. Якщо ви не встигли знайти пакувальні матеріали, ми вам їх обов'язково надамо.

Що входить в роботу вантажників?

 • складання та розбирання меблів для більш якісного та економного її переміщення;
 • установка або демонтаж перевезеної техніки;
 • підйом на поверх терміново;
 • переміщення будь-яких по вазі і габаритам вантажів по всій Київській області та місту Київ;
 • навантаження, розвантаження товарів на складах;
 • упаковка і перевезення промислового обладнання;
 • такелажні роботи, послуги за низькими цінами;
 • переміщення габаритних предметів по квартирі, будинку, з поверху на поверх.

Це далеко не повний перелік послуг - ми виконаємо будь-яке поставлене вами завдання! Потрібно всього лише визначитися, який вантаж вам потрібно доставити, сказати нашому оператору, де він зараз перебуває і куди його потрібно доставити, а також визначити його приблизні параметри.

Що входить в послугу перевезення при переїзді?

Сучасні умови профільного ринку мають на увазі надання послуг подібного роду в повному обсязі, а саме переїзди проводяться під ключ, включаючи демонтаж, розбирання, пакування, маркування, навантаження, розвантаження і своєчасну транспортування техніки, меблів, обладнання, дрібних предметів, цінних і б'ються об'єктів, антикваріату , великих і нестандартних вантажів.

Крім того, ми пропонуємо своїм замовникам є в роботі і облаштуванні переїзду:

 • оцінку найбільш вигідного транспортного маршруту, що дозволяє економити час на переїзд і витрати на паливо;
 • пакування речей в тару, що запобігає пошкодження вантажу - ми дуже піклуємося про безпеку переїзду;
 • фіксацію вантажу в кузові;
 • намагаємося надати автомобіль, в фургоні якого розмістяться легко все речі і майже не залишиться вільного місця - що гарантує оптимізацію вартості транспортування ;
 • як найшвидшу організацію переїзду будь-якого рівня складності.

Залиште заявку, ми передзвонимо найближчим часом