10 років безпечних перевезень

Як спланувати самостійний квартирний переїзд?

У більшості з нас, при слові «переїзд», відразу з’являється легке запаморочення, оскільки спливають спогади про цей захід. Однак, переїхати з однієї квартири на іншу самостійно, і при цьому залишивши нервову систему цілої, цілком реально. Щоб зробити це з мінімальними витратами часу і сил, необхідно належну увагу приділити етапу планування. Від того, наскільки продуманим буде переїзд, безпосередньо залежить і успіх реалізації.

Підготовчі заходи

Для початку потрібно розрахувати терміни. Як показує практика, оптимальний варіант — почати організацію як мінімум за два тижні до планованої фінальної дати.

Вкрай важливо ретельно відсортувати майно. Хороша новина — зміна місця проживання є ще і дуже корисним заходам, внаслідок якого ви зможете позбутися непотрібних речей. Можете не просто викинути, а віддати непотрібні вам речі тим, кому вони знадобляться ще. Для цього можна використовувати соцмережі, просто викласти пост про те, що ви віддаєте в хороші руки речі, які вам більше не потрібні.

Приготуйтеся до того, що потрібно буде запастися необхідною кількістю різних пакувальних матеріалів — картонні коробки, скотч, пакувальний папір, повітряно-бульбашкова плівка.

За тиждень до планованої дати переїзду варто почати упаковувати речі. Найкраще почати з одягу, взуття, техніки, посуду. Не упакованим залиште тільки те, чим ви користуєтеся на цей час. Важливо, все що упаковуєте в коробки обов’язково підписуйте. Це дозволить уникнути плутанини на новому місці проживання.

Якщо у вас є така можливість, то переміщуйте речі поступово. В легковий автомобіль без зусиль помістяться коробки і сумки з речами. Велику побутову техніку можна залишити наостанок.

На час переїзду цінні речі краще за все залишити в надійному місці або віддати на зберігання.

За кілька днів до дати переїзду займіться демонтажем техніки і розбиранням корпусних меблів. Всі частини упаковуйте в відповідні матеріали. Демонтовану фурнітуру складайте в окремі пакети і не забудьте підписати їх, тому що ідентифікувати, що до чого належить, буде складно. Речі найпершої потреби упаковуються в останню чергу. Їх краще помістити в окрему коробку або сумку.

Обов’язково використовуйте зональне розташування речей: габаритні предмети повинні перебувати ближче до виходу, в той час, як тендітні краще помістити в найдальший кут. Якщо є вільна кімната, залиште її порожньою, щоб було де повноцінно відпочити.

На час переїзду маленьких дітей і домашніх тварин найкраще віддати тим, хто зможе за ними доглянути.

Той самий день!

Перевезення майна повинно здійснюватися в першу половину дня. На роботі доведеться взяти відгул. Буде чудово, якщо ви попросите друзів і родичів допомогти вам завантажити і розвантажити речі та меблі. Можете поцікавитися, чи не має хто з них свій особистий вантажний транспорт. Якщо таких не знайдеться, то доведеться скористатися послугами транспортної компанії.

Обов’язково потрібно подбати про те, щоб в день переїзду було вільним хоча б одне паркувальне місце в безпосередній близькості до будинку. Якщо є вантажний ліфт, то його також потрібно зарезервувати.

Першою завантажувати варто меблі та інші габаритні предмети інтер’єру. У транспортному засобі їх потрібно ретельно зафіксувати за допомогою спеціальних кріплень. Тільки після цього можна буде розміщувати коробки з крихкими речами.

Після завантаження варто ще раз оглянути квартиру і переконатися, що ви нічого не залишили. Йдучи, потрібно щільно закрити вікна, перекрити крани, а також знеструмити мережу.

Після розвантаження на новому місці проконтролюйте наявність всіх упакованих коробок з колишнього місця проживання. Не забудьте подякувати всім, хто вам допоміг і запросіть їх на новосілля. Фінальний етап — розпакування, збірка і розстановка речей по нових місцях.

 

 

Залиште заявку, ми передзвонимо найближчим часом