10 років безпечних перевезень

Поради по підготовці до квартирного переїзду

Навряд чи хтось буде суперечити тому факту, що переїзд є відмінним способом позбавитися непотрібних речей. Початковий етап такого непростого процесу — сортування. Потрібно вирішити, що брати з собою, а з чим можна назавжди попрощатися. Варто відзначити, що не завжди треба викидати старі речі в сміттєві баки, адже вони можуть комусь стати в пригоді. Якщо мова йде про одяг, то його можна віддати в спеціальні пункти, які працюють з бездомними, а старим іграшкам завжди будуть раді в дитячому будинку.

Складіть план приміщення

Хтось може подумати, що це вже зайве, адже переїзд не війна, в кінці кінців. Насправді ж, навіть приблизний план нової квартири з зазначеним розташуванням меблів дозволить більш ретельно розпланувати, яка коробка з речами в яку кімнату відправитися. Оптимальний варіант — пронумерувати кімнати і відповідно такими ж цифрами пронумерувати і коробки. Також можна використовувати і кольоровий скотч, головне самому не заплутатися в кольорах.

Що стане у пригоді для організації переїзду?

В першу чергу не обійтися без скотчу. Для склеювання коробок цілком підійде звичайний коричневий скотч. Якщо ви користуєтеся послугами компанії по перевезенню квартири, то знадобиться скотч, з написами «Обережно крихке». Коштує він недорого, але його використання, можливо, врятує вас від неприємностей під час завантаження і розвантаження крихких речей.

Скотч потрібно чимось відрізати, тому знадобиться канцелярський ніж. Правда тут варто враховувати один важливий момент: якщо коробок багато і доведеться працювати з великою кількістю скотча, то краще придбати диспенсер. У використанні він простий, і до того ж істотно прискорить процес.

Заощадити час дозволить складання плану дій. Найкраще починати готуватися як мінімум за два тижні, як показує практика, цей термін оптимальний, щоб уникнути поспіху і зробити все вчасно.

Запасіться коробками

Коробок багато не буває, коли мова йде про переїзд. Це тільки на перший погляд, може здатися, що все поміститися в кілька коробок, насправді ж при пакуванні виникне безліч видів речей, які потрібно буде помістити окремо один від одного.

В арсеналі у вас повинні бути коробки трьох розмірів:

Варто відзначити, що картонні коробки можуть мати різну товщину. Найміцніший варіант — з п’ятишарового картону. Він виступає кращою гарантією того, що з вашим майном нічого не станеться. З метою економії можна використовувати і тришаровий картон, який менш міцний. Використовувати такий картон можна в тих випадках, коли переїзд здійснюється в межах одного міста.

М’які речі можна без побоювань упаковувати в сумки, оскільки з ними нічого не станеться, а дістати можна буде в будь-який момент. Також варто окремо упакувати речі першої потреби, щоб потім довго не шукати їх. Вони повинні знаходиться завжди під рукою. Те ж саме з цінними речами, які не варто перевозити в одній коробці зі звичайними. Збирати їх потрібно самостійно і при переїзді тримати в полі зору завжди.

Залиште заявку, ми передзвонимо найближчим часом